Pierwszy zakład stolarski w naszej rodzinie założony został  w 1928 r. przez braci Jana i Franciszka Nowak w Rydzynie, który funkcjonował do wybuchu wojny.

Po wojnie w 1945 r. Franciszek Nowak ponownie otworzył zakład stolarski w Zielonej Górze. W 1950 r. Franciszek Nowak przeniósł firmę do Święciechowy, którą prowadził do 1986 r. Później  zakład przejął najmłodszy syn.

W 1970 r. starszy z synów Grzegorz Nowak również zdobył tytuł mistrzowski i rozpoczął własną, samodzielną działalność w swoim fachu. Najpierw pod szyldem spółdzielni wykonywał prace chałupnicze, a w  1983 r. zarejestrował własny zakład w Lesznie, który funkcjonował do jego śmierci w 2006 r. Od tego momentu zakład jest w rękach jego syna Dariusza Nowaka, który także  zdobył, kontynuując tradycje rodzinne tytuł mistrza stolarskiego, a w  1997 r. wspólnie z ojcem poszerzył działalność o produkcję okien i drzwi z PVC.

Dziś firma należąca do Dariusza Nowaka  ma ugruntowaną i stabilną pozycję w branży stolarki budowlanej w Polsce. Jest jednym z liderów na polskim rynku zamówień publicznych.

Wieloletnie doświadczenie, ogromne zaangażowanie i kompetentna kadra pracownicza to filary firmy, dzięki którym wypracowaliśmy sobie pozycję na rynku i zaufanie klientów.  Dowodem na to są tysiące wyprodukowanych okien i drzwi dla obiektów użyteczności publicznej, mieszkań i domów- NASZE REALIZACJE!